O nás

Společnost BRITEC s.r.o. byla založena v roce 2017, vychází však z více než desetiletých zkušeností zakladatelů společnosti v oboru výzkum a vývoj hardware a software. Naším hlavním zaměřením je řešení zakázkových projektů v oblasti návrhu a realizace elektronických zařízení včetně jejich zapouzdření a vývoj programového vybavení pro různé platformy.

Co by vás mohlo zajímat

 • Pro malé i velké

  Jsme schopni zvládat malé projekty od start-upů, kde poskytujeme kompletní zázemí, až po outsourcování projektů velkých společností. Vždy se všem snažíme vyjít vstříc k maximální spokojenosti.

 • Dlouhodobá spolupráce

  Vítáme dlouhodobou spolupráci, protože je zde potenciál jednotlivé projekty dále rozvíjet a inovovat. U vývoje nelze nikdy říci, že je vše hotovo. Vzhledem k tomu, že se stále rozvíjejí stávající technologie a vznikají nové je důležité držet krok s těmito změnami.

 • Kompletní péče

  Jelikož jsme schopni obstarat komplétní vývojový cyklus od analýzy, návrhu přes vývoj, testování a výrobu ušetříme vám váš čas a tím i vaše peníze.

 • Inovace

  Protože jsme ambiciózní, neustále se vzděláváme, abychom dokázali nabídnout vždy nejlepší řešení odpovídající přesně vašim požadavkům. Neustále se zajímáme o nové technologie, abychom byli vždy o krok napřed před konkurencí.

 • Nenašli jste odpověď?

  Pokud si stále nejste jistý, jestli dokážeme pomoci s vaším projektem právě vám, neváhejte nás kontaktovat. Jelikož jsme v oboru již dlouhou řadu let, dokážeme vám pomoci nebo vás nasměrovat na správnou cestu.