Úvod

Vážení zákazníci,

jelikož čelíme poměrně komplikované životní situaci, snažíme se spolu s naším týmem řešit aktuální problémy tak, jak umíme nejlépe - vývojem a výrobou elektronických zařízení. Abychom pouze nepřihlíželi současnému vývoji pandemie okolo nás, přicházíme s naší alespoň malou pomocí pro všechny, kteří potřebují dezinfikovat své předměty či prostor ať už v práci či doma - Germicidní svítidla.

Germicidní svítidla vyzařují speciální záření v části spektra označovaném pod zkratkou UV-C, které svou podstatou ničí veškeré mikroorganismy, jako jsou viry, bakterie, plísně apod. Hodí se tak ideálně pro dezinfekci / sterilizaci předmětů či prostor, kde mohlo dojít ke kontaminaci.

Neúnavně  pracujeme na dalším rozšíření nabídky svítidel, inovujeme naše stávající řešení germicidních svítidel, dnem i nocí se snažíme komunikovat s našimi dodavateli pro zajištění všech potřebných komponent a aktuálně můžeme říci, že máme vše potřebné skladem a uděláme vše proto, aby to tak zůstal i nadále.

Tímto bychom Vám rádi podali pomocnou ruku s možností zajistit si ověřená svítidla v různých cenových hladinách dle Vašich možností a potřeb. Nehodláme se přiklánět k praktikám vídaných u některých firem, kdy bychom uměle navyšovali cenu našich produktů s tím, že se v této době razantně zvýšil jejich odbyt, ale právě naopak - v rámci pomoci se budeme snažit držet ceny tak nízko, jak nám to jenom dovolí výrobci jednotlivých komponent, náklady na jejich zajištění a montáž.